Nasiol ile ortaklık anlaşması imzaladıktan hemen sonra Azerbaycan’daki münhasır ortağımız APSS Group işlerinde hızlı bir artış gördü. Ortağımız Azerbaycan’da Nasiol markasını ve ürünlerini çok iyi bir şekilde temsil ediyor ve devamlı olarakta yaptıkları harika işleri ve uygulama fotoğraf ve videolarını sosyal medya aracılığı ile paylaşıyorlar.

Son günlerde, Azerbaycan ortağımız izlemeye değer bir video paylaştılar. Popüler olan Porsche marka aracın yüzeyinde ki mevcut çizikleri Nasiol Clearub 505 çizik giderici pastayı uyguladıktan sonra, aracın yüzeyini ve boyasını Nasiol nano-seramik kaplamayı uyguladıklarını gösteren bir video yayınladılar ve bu kısa filmi bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Azerbaycan gün geçtikçe yeni Nasiol ürünlerinin uygulandığı video ve fotoğrafları paylaşmaya devam edecekler. Azerbaycan piyasasında olup bitenlerden haberdar olmak ve ilginç seramik kaplama uygulaması videoları ve fotoğraflarını görmek için lütfen Azerbaycan ortağımızın Instagram sayfasını ziyaret etmeyi ve abone olmayı unutmayın.

Yorum Yapın

9 + one =