south-africa-nasiol-growingDünya ülkeleri arasında en katı Koronavirüs kaynaklı sosyal yasaklamaların ardından, Güney Afrika distribütörü Epik Trading, sekiz haftalık sıkı kısıtlamaların ardından Haziran ayı başında iş merkezini yeniden açtı.

Neyse ki, otomotiv sektörünün nispeten iyi bir şekilde toparlanmasıyla yerel ekonominin aşamalı olarak yeniden açılmasından bu yana işler hareketli olarak devam etmektedir. Koronavirüs kısıtlamalarına ragmen bazı müşteri bayileri, ekonominin tekrardan hareketlenmesi sonucunda Haziran ayında şimdiye kadarki en iyi satış aylarını kaydettiler.

Koronavirüs pandemisinin sunduğu belirli zorlukları ele almaya yönelik satış çabalarının yeniden odaklanması da meyvelerini verdi. Bu bağlamda, Nasiol TWB ile kişisel koruma ekipmanının (maske, vs.) nano yüzey kaplama projesi yeni bir iş fırsatı sundu. Güney Afrika’da tanınmış büyük bir hastane, cam yüzeylerini Nasiol C ve taş zeminlerini Nasiol Z ile kaplıyor; bir kasap zinciri benzer şekilde cam teşhir tezgahlarını nano yüzey koruyucu için Nasiol C kullanıyor ve şarap endüstrisinde paslanmaz çelik yüzeylerini kaplamak için Nasiol ZR53 kullanılarak testler yapılıyor.

south-africa-nasiol-growing-fast-paceYukarıdaki fırsatlara ek olarak, Güney Afrika’daki en büyük otomobil uygulama merkezi ve panel mağazalarından biri de müşteri listesine eklenmiştir. Bu panel ve uygulama merkezi şu anda ki mevcut iş merkezine seramik kaplama uygulamaya özel yeni bir ek merkez daha ekliyor. Nasiol’ün tercih ettikleri nano seramik kaplama markası olduğu göz önüne alındığında, otomotiv endüstrisindeki saygın itibarları göz önüne alındığında, panel ve uygulama merkezi Güney Afrika’daki Nasiol markasının tanınmasında büyük ölçüde fayda sağlamalıdır.

Bir başka yeni odak alanı denizcilik sektörüdür. Şu anda Cape Town’un ünlü Table Bay limanındaki yat havzasında Nasiol’un Anti-Moss ürünü üzerinde denemeler yapılıyor. Motorlu deniz taşıtlarının önde gelen iç kesimlerindeki distribütörüyle denemeler de devam ediyor.

south-africa-nasiol-growing-auto-businessKoronavirüs sürecinin sunduğu zorlukların ardından Güney Afrika pazarında, Nasiol ürün yelpazesi, kalite ve güvenilirlik açısından hızla sağlam bir ün kazanıyor. Ayrıca, işletme iyi bir temele sahip, Covid-19’un sıkı kısıtlamalarının ardından Epik Trading yeni fırsatlar yakalamayı başardı ve şüphesiz gelecekte iyi durumda kalacak olan güvenilir, istikrarlı ve sadık bir müşteri tabanına sahip.

Yorum Yapın

5 × 3 =