Geçtiğimiz haftalarda Litvanya’yı temsil eden yeni resmi iş ortağımız ekibine Nasiol ürünleri hakkında detaylı ürün bilgisi eğitimi ve uygulama semineri gerçekleştirdi. Nasiol Litvanya’dan ve ayrıca İngiltere’de ki TDK Detailing işletmesinden de sorumlu uzman olan Bay Darius, Litvanya’da ki ürün seminerinin de eğitmeniydi.

Bu seminerde ürün bilgisi olarak, CleaRub 305 & 505 gibi çizik giderici pastaların yanı sıra, aracın dış temizliği için üretilen Cleanion Pro, araçların deri yüzeylerini kir, su ve güneş ışınlarının yarattığı olumsuz etkenlere karşı kullanılan LeatherBoost ve Glasshield’ın yağmur itici çözümünden oluşuyordu. Tabii ki, Nasiol’un en popüler ürünleri olan MetalCoat F2, ZR53 ve NL272’nin ünlü seramik kaplama ürünleri de kapsamlı bir şekilde bu seminerde detaylı şekilde katılımcılara öğretildi.

İngiltere’de TDK Detailing ile Nasiol ailesi içinde tanınan Sn. Darius, Litvanya’da ki seminerde önce en çok kullanılan Nasiol ürünlerini tanıtarak seminere başladı ve ardından uygulamalı eğitim ile devam etti. Seminere katılanlar ZR53 ve NL272 gibi popular seramik kaplama ürünlerine aşina olmak için tek tek ön hazırlık ve ardından kaplama uygulama tekniklerini gerçekleştirdiler.

Nasiol’un Litvanya’daki operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

twelve + twelve =