Nasiol’un büyümesi, distribütörlük ağına yeni ortaklık eklemeleri sayesinde hız kazanıyor. Sanat, müzik ve sevilen Rubik Küpü de dahil olmak üzere çeşitli yeniliklerle genişletilmiş canlı bir tarihe sahip bir ülke olan Macaristan, son zamanlarda Nasiol ile özel bir ortak haline geldi.

Peterson Consulting Kft Co. ile ortaklığımız Nasiol’ün Orta Avrupa yüzey koruma pazarına girmesine izin verecek. Macaristan’ın Çek Cumhuriyeti merkezimize yakın olması, gerektiğinde mal teslimini kolaylaştıracak.

Nasiol’un tüm perakende ve endüstriyel ürünleri Peterson Consulting ve uzman ekibiyle iletişime geçerek kolayca elde edilebilir. Otomotiv, evde bakım, endüstriyel, kişisel aksesuar yüzey koruması gibi çeşitli kategorilerden ürünler ve deniz taşıtlarına yönelik ürünler Macar dağıtım ortağımızda mevcuttur.

Ayrıca, Covid-19’un etkisi ve bunun neden olduğu yüzey koruma ihtiyacına duyulan ihtiyaç, Nasiol mühendislerinin hastalığa neden olan tehlikeli bakteri ve virüslerin hayatta kalmasını önlemeyi amaçlayan çeşitli projeler üzerinde çalışmasını sağladı. Nasiol mühendislerinin üzerinde çalıştığı özel bir antibakteriyel çözüm, temas ettiği tehlikeli parçacıkları ortadan kaldırmak için uygulanan yüzey üzerinde ince bir tabaka oluşturmaktır. Nasiol antibakteriyel ve diğer birçok yeni heyecan verici proje yakında duyurulacak ve Macaristan dahil olmak üzere 30’dan fazla distribütörümüz bu yeni ürünlere erişebilecek.

Macaristan’daki distribütör ortağımızla iletişime geçmek ve Nasiol ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen www.nasiolhungary.hu adresindeki Nasiol Macaristan web sitesini ziyaret edin.

Yorum Yapın

three + eleven =