Litvanya’lı olan ve İngiltere’de yaşayan TDK Detailing işletmesinin sahibi Bay Darius, Litvanya’daki Nasiol ürün ve hizmetlerinin resmi distribütörlüğü için yaptığı başvuru Kabul olmuştur. TDK Detailing’in yaptıkları mükemmel uygulama çalışmaları Nasiol ailesine ve takipçilerimize hiç de yabancı değil. Harika uygulama videolarını sosyal medya hesaplarımızda izlemeyi ve sıkca paylaşmayı seviyoruz ve TDK Detailing’in Litvanya’daki Nasiol markasını temsil etmesinden çok memnunuz.

Litvanya, araç bakım ve uygulama sektöründe büyüyen bir pazardır. Darius’un ve ekibinin, bu işte uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bizi bu pazarda temsil etmekten dolayı heyecan duyuyoruz. Nasiol, Litvanya’da resmi bir distribütöre sahip olduğundan, satılan ve tanıtılan tüm Nasiol ürünleri TDK Detailing’den geçecek. Nasiol Litvanya Facebook sayfası açıldı ve güncelleniyor, lütfen sayfayı beğenmeyi ve yeni çekici paylaşımları için sayfayı takip etmeyi unutmayın.

2020 yılı şu ana kadar Nasiol’da harika geçti; dünya çapında yeni resmi distribütörler ve yeni iş ortakları eklemeye devam ediyoruz. Nasiol markasını büyütmek için hala birçok yeni fırsatımız var. Hızla büyüyen bir sektörde yeni bir iş kurmak istiyorsanız, sizinle sohbet etmeyi isteriz, bize bir mesaj göndermeniz yeterli. Saha temsicimiz en kısa zaman içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Yorum Yapın

two × four =