Nasiol, 2020 iddialı hedefleri doğrultusunda ve dünya çapında yeni iş ortaklıkları yaratmaya devam ediyor. Özel distribütörlükler de dahil olmak üzere ortaklıklarımız 2020’de arttı ve Avrupa’da ki iş ortaklarımızı bir kaç hafta önce İngiltere merkezli KÖNINGS DETAILING LTD. ile yaptığımız anlaşma ile genişletmiş olduk.

Könings Detailing ve sahibi Michael Laskowski, Nasiol ürünlerini birkaç yıldır aktif bir şekilde kullanıyor. Ve artık Nasiol ailesinin bir parçası olmaya karar vererek İngiltere’de Nasiol markasını tanıtmak ve Nasiol’un İngiltere’de sesi olmak için stratejik bir ortaklık kurmaya karar verdiler.

Ferraris’den McLarens’e kadar, Könings Detailing çeşitli nadir ve lüks araçlar üzerinde çalışmalar yapıyorlar. House & Lifestyle Winchester dergisinde son zamanlarda yayınlanan bir makalede, Bay Laskowski, Ford T modelleri, Amerikan klasikleri, Triumph MGs ve Jaguars E türleri üzerinde çalıştığını ve hatta EX-Johns Surtees Ferrari 330’daki koltuklarını restore ettiğini belirtti.

Könings Detailing’in kullanmayı sevdiği en sevdiği Nasiol ürünlerinden biri, nano seramik kaplama NL272’dir ve bu, tüm Nasiol’un seramik kaplama ürünlerinin en üst düzey ürünüdür ve deneyimli araç uygulama meraklıları bunu çok tercih etmektedir.

Köning Detailing’in müşterilerine sunduğu hizmetlerin içerisinde şu servisler mevcuttur.

  • Araç Bakım
  • Araç Dış Kaporta Uygulaması
  • Araç İçi Temizlik
  • Araç Restorasyonu

House & Lifestyle Winchester dergisindeki makale hakkında daha fazla bilgi almak için bu linke tıklayın.

Könings Detailing hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.konings.co.uk adresindeki web siteyi ziyaret edin.

Nasiol Ortaklık Programı yeni girişimcilere ve profesyonellere açıktır. Bölgenizdeki fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Yorum Yapın

11 + sixteen =