2019 Kasım’ında Nasiol, müşterilerini Nasiol Ürünleri’nin dikkat çekici uygulamalarının fotoğraflarını ve videolarını paylaşmaya teşvik etmek için distribütörleri ile birlikte yarışma başlatmıştı. Yarışma #NasiolPerfectShot olarak adlandırılırken yarışmanın ilk aşaması Brezilya, İran ve Rusya ülkelerindeki distribütörlerden ve o ülkelerde ki müşteri litlesinden oluşuyordu.

Katılımcıların Nasiol uygulamalarının orijinal fotoğraflarını ve videolarını çekmesi, çekimde kullanılan ürünü sergilemesi ve Instagram, Facebook ve VK gibi sosyal medya platformlarında yayınlaması için yarışmanın kuralları dahil edildi. Katılımcıların ayrıca her bir yayını #NasiolPerfectShot hashtag’i ile etiketlemesi gerekiyordu. Bir katılımcının kaç kez fotoğraf ve video gönderebileceği konusunda herhangi bir sınırlama yoktu. Başvurular daha sonra katılımcının yayınladığı ülkenin distribütörü tarafından toplanmış ve daha sonra kazananın kim olacağı seçimi distribütöre yerleştirilmiştir.

Yarışmanın büyük ödülü, distribütör tarafından verilecek yepyeni bir GoPro video kamera içeriyordu. Bu yarışma sırasında #NasiolPerfectShot hashtag’i katılımcılardan yüzlerce başvuru aldı ve yarışma Ocak 2020 sonunda sona erdi.

3 ülke çapında, katılımcılar yüzlerce sunum yaptıklarından dolayı, fotoğraf ve videoların düzenlenmesi ve en iyi sunumu kimin kazanacağının seçilmesi distribütörlerimiz sayesinde yapıldı. Distribütörlerimiz bu yarışmayı gerçeğe dönüştürdükleri ve bu etkinlik süresince bizlere sundukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Yorum Yapın

11 + nineteen =