Nasiol yöneticileri 2020 Mart ayı başlarında Güney Amerika’yı ziyaret ederken, ekibimiz Peru’daki en popüler ve en büyük uygulama merkezlerinden birini ziyaret etmeleri için bir davetiye aldı. Master Shine uygulama merkezinin sahibi Andres Mora, son birkaç yıldır ZR53 ve NL272 gibi Nasiol kaplama ürünlerini memnuniyetle kullandıklarını açıkladı.

Aylık olarak birçok müşteriye hizmet veren Master Shine, müşterilerine nano seramik kaplamada sadece en iyi ürünü sunmakta ısrarlı. Birkaç farklı nano kaplama ürün markasını denedikten sonra, Master Shine aradığı ürün özelliklerini Nasiol ZR53’te ki formülde buldu. Nasiol ZR53, 3 yıla kadar aracınızın yüzeyinde çizilmelere karşı korurken, mükemmel parlaklık, aşırı su iticiliği ve yüzeyin kir ve dış etkenlerden lekelere sebep olmasında koruma sunar.

Nano bazlı kaplama ürünlerinin büyük çoğunluğunu piyasada deneme fırsatını bulduktan sonra, Andres Mora Nasiol ile gördüğü sonuçlara hayran kaldı. Nasiol seramik kaplama formüllerini kullandıktan sonra, kendisi ve ekibi ZR53’ün rakiplerinden tamamen daha iyi performans gösterdiğini ve son birkaç yıldır da Nasiol nano kaplama ürünlerine sadık bir hayranı olduğunu savunuyor.

Yorum Yapın

1 × 2 =