Artekya Teknoloji markası Nasiol ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

2018 – 2028 Nano Seramik Kaplama Pazar Öngörüleri Raporunda piyasadaki önemli aktörler arasında gösterilen Nasiol, adından Nasiol Nano Kaplama olarak da söz ettirerek, raporlardaki payını her geçen gün büyütüyor.

Artekya Teknoloji’nin tescilli markası olan Nasiol, nano kaplama pazarında en çok nano seramik kaplama alanındaki ürünleri ile tanınıyor. Oto grubundaki bu başarısının dışında endüstriyel gamda 10 ayrı kategoride ürünlere sahip olan Artekya, perakende sektöründe ise 4 ayrı kategoride 54 nano kaplama ürünü ile hizmet veriyor.

Artekya Teknoloji pazardaki aktörlerden ürün araştırma ve ürün geliştirme kabiliyeti ile ayrılıyor. Hidrofobik kaplamalarda Dünyadaki 13 üreticiden biri olan Artekya, süperhidrofobik kaplamada ise Dünya’daki 5 üretici firma arasında gösteriliyor.

Başarılarımızı bizimle kutlayan ve gelişmemize katkı sunan herkese, Artekya Teknoloji ve Nasiol ailesi olarak teşekkür ederiz.

Related Posts

Nasiol TWB Çıktı!

Nasiol TWB: Toksik madde içermeyen özel formül Artekya Teknoloji, endüstriyel ürün gamına yeni bir ürün daha…

Devamı

Google Ads 360’a Katıldık!

Reklamlar her işletmenin pazarlamasının vazgeçilmez araçlarıdır. Yaklaşık bir yüzyıldır süren endüstriyel yarışta günümüzde pazarlama da yüz…

Devamı

Yorum Yapın

13 + 20 =