Zengin İskandinav tarihi, bol jeotermal enerji kaynakları ve Avrupa’nın sermaye başına en yüksek kazancı ile İzlanda Nasiol’un yeni iş ortakları listesine eklendi.

Şu anda, nanoteknoloji laboratuvarlarındaki Nasiol mühendisleri, Nasiol Antibakteriyel formülü ile muamele edilen bir yüzeyle temas ettiklerinde tehlikeli parçacıklara karşı koruma sağlayacak çözümler üzerine çalışmalarına ve test süreçlerine devam ediyorlar. Nasiol Antibakteriyel’in hedefi uygulanan yüzeyde ince bir tabaka oluşturmak ve zaralı bakterilerin uygulanan bölge ile temas kurdukları anda onları öldürmek için tasarlanmış bir formüldür.

Çevremizi ve sevdiklerimizi güvenli ve görünmeyen tehlikeli unsurlara karşı koruyacak çözümler üzerine çalışmaların yanı sıra Nasiol, otomobillerden giysilere kadar üstün yüzey koruması sağlayan ürün gamına sahiptir. Motorlu taşıt sektöründe Nasiol çözümleri yüzeyleri çizilmelere, kire, toza, lekelere ve pas oluşumuna karşı korur.

Nasiol ürünleri, korozyon ve paslanmayı önlemek için endüstriyel bir ortamda yaygın olarak kullanılmaktadır. Nasiol ürünlerinin sağladığı koruma sadece motorlu taşıtlar ve endüstriyel sektörlerle sınırlı değildir. Nasiol serisi ev ve kişisel aksesuar bakım ürünleri, müşterilerin ev ve kişisel eşyalarını giysi, mobilya, ayakkabı ve elektronik cihazlar gibi korumaları için bir seçenek sunar.

Finlandiya’dan sonra, başka bir İskandinav ülkesi olan İzlanda’yı resmi iş ortaklıklarımızın listesine eklemekten mutluluk duyuyoruz.

Yorum Yapın

eight + fifteen =